Ambasadorzy

#SILWEARTEAMWeronika Minkiewicz

23 letnia zawodniczka z Mistrzowską klasą sportową. Jej podstawowym koniem jest 10 letnia oldenburska klacz Chocolate Blue (Chacco Blue x Carinue), posiada także inne konie zarówno własne jak i konie w treningu. Na codzień zajmuję się treningiem koni oraz jeźdźców. 

Najważniejsze osiągnięcia Weroniki to:

 • członkini Kadry Narodowej Młodych Jeźdźców w 2018
 • Vice Mistrzyni Polski MJ 2018, uczestniczka Mistrzostw Europy MJ 2018
 • uczestniczka Młodzieżowych Pucharów Narodów
 • 3 miejsce w HPP MJ 2018 oraz 6 w kategorii seniorów 2019
 • 1 miejsce w 2* Grand Prix Leszna 2019

Instagram: @w.minkiewicz


Paulina Misior

Ma 18 lat i od dziecka jest związana z jeździectwem. Aktualnie razem z ukochanym koniem Just Cherry startuje w konkursach do 140cm. Konie to całe jej życie - ma nadzieję, że będą jej towarzyszyć jak najdłużej! Prowadzi kilka profili społecznościowych. Dzięki nim może dzielić się swoją przygodą i przemyśleniami z koniarzami. Stara się pokazywać, jak wyglądają zawody, codzienne treningi i jakie trudności napotyka na tej trudnej, lecz pięknej drodze, jaką jest wstęp do profesjonalnego sportu. 

Instagram: @p.misior


  Amelia Mościcka

  17-letnia zawodniczka, mieszająca i trenująca w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) od 2015 roku.
  Amelia zaczęła jeździć konno 9 lat temu. Mając 9 lat zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Polski kucyków na kucu Alf. Następnie dosiadała kuca grupy C, Szoguna, na którym wygrała wiele konkursów rangi ogólnopolskiej w swojej klasie.
  Od 2015 roku dosiada konia Cinnamon (oryg. C), a od 2019 również konia Contendrix.
  Amelia startuje w konkursach międzynarodowych do 145 cm. Ma na swoim koncie wiele wygranych i czołowych miejsc w kategoriach juniorzy i młodzi jeźdźcy oraz wygrany ostatnio konkurs 130cm na CSI2* w Sharjah (luty 2020).
  Uważa , że więź, partnerstwo, szacunek dla konia , to podstawa w sporcie jeździeckim. Dużą wagę przywiązuję do delikatnego używania pomocy jeździeckich , dlatego jej konie „są w paluszkach” oraz pracy na drążkach , która jest stałym elementem treningów z aktualnym trenerem : Arif Ahmed Al Ahli. Po zawodach , dla relaksu, zabiera swoje konie na spacery po pustyni.

  Instagram: @mosciccyequestrian


  Laura Kłapińska

  Przygodę z jeździectwem zaczęła jako 9-latka na kucyku. Lekarz Laury zalecił jako rehabilitację jazdę konną, bez której teraz nie wyobraża sobie życia. Wjeżdżając na parkur zawsze daje z siebie 100%. Największe osiągnięcia, o których bez trzech podstawowych rumaków: Santiago, Captaina i Zazou Szumawy nie mogłaby marzyć, to:

  • 1 miejsce w Pucharze Polski dzieci na kucykach w 2016
  • 1 miejsce w Pucharze Dolnego Śląska w kategorii Seniorów w 2017
  • 3 miejsce drużynowo w Pucharze Narodów na Baltice w 2017
  • 5 miejsce w Grand Prix dzieci na zawodach Future Champions w Hagen w Niemczech w 2017
  • 3 miejsce drużynowo na Mistrzostwach Europy w Samorin w 2017
  • 2 miejsce w Grand Prix dzieci w Linz
  • 5 miejsce drużynowo w Pucharze Narodów we Francji w 2018
  • Start w Mistrzostwach Europy w Fontainebleau w 2018
  • 1 miejsce drużynowo w Pucharze Narodów na Baltice w 2018
  • 1 miejsce w finale Gold Tour** na Baltice w 2018
  • 2 miejsce w indywidualnym Pucharze Narodów w Lamprechtshausen w 2019
  • Start w Mistrzostwach Europy w Zuidwolde w 2019
  • 1 miejsce drużynowo w Pucharze Narodów w Samorin w 2019
  • 1 miejsce w Grand Prix* na Cracovia Cup w 2019
  • 1 miejsce w Small Junior Grand Prix w Salzburgu w 2019

  Instagram: @laura.klapinska


  Anna Kępa

  Ma 12 lat i pełno energii. Obecnie trenuje skoki przez przeszkody i ma już na koncie wiele udanych startów.

  Największym osiągnięciem jeździeckim Ani jest zwycięstwo w Jeździeckim Pucharze Powiatu Chodzieskiego, udało jej się także dwukrotnie zwyciężyć konkurs na styl jeźdźca na Zawodach Ogólnopolskich Dzieci i Młodzieży.

  Konie są jej największą pasją, kocha je ponad wszystko, zawsze na pierwszym miejscu stawia ich dobro. Aktualnie startuje na Orinoko W - doświadczonym, 19-letnim sportowcu rasy Szlachetnej Półkrwi oraz na Mohito - 8-letnim wałachu Wielkopolskim, wspaniałym niezawodnym skoczku.
  Jest bardzo wesołą osobą, pozytywnie patrzącą na świat, lubiącą wyzwania i podążającą za marzeniami. Obecnie są wśród nich starty w Mistrzostwach Polski i Cavaliadzie. 

  Instagram: @annakepashowjumper


  Paulina Pawelczak

  W tym roku kończy 19 lat. Swoją przygodę z jeździectwem zaczęła już ponad 10 lat temu. W jej życiu przewinęło się już wiele koni. Aktualnie posiada dwa: Lambika i Kostarykę, na których regularnie startuje. 

  Uczestniczy w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Jeździ konkursy do 135cm. Ma na swoim koncie starty w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów, dobre przejazdy podczas Cavalidy w Poznaniu, bezbłędne parkury na Baltice Summer Tour oraz na Silesii Equestrian. Paulina stawia głównie na technikę i uważa, że wyniki przyjdą wraz z ciężką pracą. Ciągle się rozwija, konsultuje z różnymi trenerami, próbuje nowych rzeczy i wytrwale dąży do swojego celu. Stara się godzić naukę, konie, zawody i spotkania ze znajomymi najlepiej jak potrafi. W tym wszystkim wspierają ją rodzice, siostra Zosia oraz luzaczka Natalia. 

  Instagram: @p.paulinaa


  Kinga Czekaj

  Z końmi styczność ma praktycznie od dziecka. Z dnia na dzień żyje chwilą i wykorzystuje każdą minutę swojego życia. Kinga prowadzi ośrodek jeździecki OJK Zordina, w którym na co dzień zajmuje się treningiem jeźdźców i koni. Poświęca temu całe swoje serce. Swoją prace z końmi codziennie dokumentuje na Instagramie - a przygody jej i jej koni ogląda już spora grupa obserwatorów. Z jej mediów społecznościowych możemy się dowiedzieć jak wygląda praca w stajni, treningi oraz wyjazdy na zawody – znajdziemy tam także wiele praktycznych porad i rekomendacji – a co najważniejsze dużo luzu i optymistycznego podejścia! 

  Instagram: @koniareczkakinga


  Kacper Mróz

  Jeździ konno od 7 lat. Swoją przygodę zaczął na kucu, lecz po niedługim okresie czasu przesiadł się na duże konie. Trenuje we własnej stajni, która znajduje się na skraju Puszczy Kozienieckiej. Kacper studiuje także filologię angielską. Aktualnie posiada dwa swoje konie. Jest to siwy, 10 letni wałach holsztyński Q de Revel oraz 9 letnia klacz belgijska Lanzarote van de Molenbergen. Największe sukcesy:

  • 1 miejsce Finał Małej Rundy CSI* Michałowice 2017 
  • Srebrny medal Mistrzostw Warszawy i Mazowsza Młodych Jeźdzców 2018
  • 3 miejsce Finał Srebrnej Rundy ZO** Glinik Zaborowski 2018
  • 3 miejsce Grand Prix ZO** Warka 2019
  • 4 miejsce Grand Prix ZO** OJ Lando 2019
  • 10 miejsce Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdzców 2019

  Instagram: @kacpercik99


  up
  Shop is in view mode
  View full version of the site
  Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.